Rozdzielnica hermetyczna HERMETICA RN 2×12+2

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo

PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Rozdzielnica hermetyczna HERMETICA RN 2×12+2
Rozdzielnica hermetyczna ELEKTRO-PLAST HERMETICA RN RN 2x12+2 IP65 sprawdzi się w fotowoltaice 1000 VDC, 400V AV. Do rozdzielni ELEKTRO-PLAST HERMETICA RN 2x12+2 IP65 dołączono 2 listwy PE+N:
- N 12x(1-10)mm2 + PE12x(1-10)mm2
- PE 12x(1-10)mm2 + PE12x(1-10)mm2
Obudowa hermetyczna ELEKTRO-PLAST HERMETICA RN2x12+2 IP65 jest odporna na działanie deszczu, mrozu czy promienieniowa UV. Stopień ochrony to IP65. Ściany Rozdzielnica hermetyczna ELEKTRO-PLAST HERMETICA RN RN 2x12+2 IP65 są grube i posiadają łatwowyłamywalne otwory dla dławnic kablowych.
Szybę można ustawić w pozycji otwartej bądź półotwartej w zależności od naszych potrzeb. Istnieje możliwość plombowania zarówno szyby jak i całej rozdzielni.
Wymiary: 340x270x119,5 mm
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię