Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

FoxEss

( ilość produktów: 14 )

FoxESS to światowy lider w produkcji falowników i rozwiązań, które mają zastosowanie w magazynowaniu energii słonecznej. Produkty FoxESS to połączenie nowoczesnych rozwiązań z innowacyjną myślą technologiczną z zakresu fotowoltaiki i ekologii. Cieszą się one dużą popularnością w bardzo wielu krajach na świecie – zarówno na rynku chińskim, jak i europejskim. Produkty FoxESS są swego rodzaju ikoną nowoczesności, która stanowi doskonały wzór do naśladowania.

O firmie FoxESS

FoxESS to cześć Tsingshan Group, która jest największym producentem stali nierdzewnej na świecie. O wielkości spółki Tsingshan Group może świadczyć między innymi poziom zatrudnienia na poziomie 56 000 pracowników i roczny przychód ze sprzedaży w 2019 roku w wysokości 37,6 mld USD. Spółka planuje dalszy rozwój w zakresie fotowoltaiki, dlatego właśnie powstała firma FoxESS, której zadaniem jest rozwój, produkcja i dystrybucja produktów fotowoltaicznych. Produkty FoxESS zostały zaprojektowane z myślą zarówno o użytkownikach indywidualnych, jak i biznesowych. Centrum badawcze FoxESS znajduje się w Wuxi, a jego pracownicy prężnie pracują nad nowymi rozwiązaniami.

Szeroka oferta FoxESS

W ofercie FoxESS znajdują się między innymi falowniki fotowoltaiczne i ładowarki AC. Inwertery FoxESS posiadają konstrukcję opartą na unikalnym radiatorze. Falowniki te wyposażone są w żeberka chłodzące, które zostały zintegrowane z obudową. Cechują się one wysoką zdolnością transferu ciepła, wyższą nawet o 30 % w porównaniu do inwerterów innych marek. W falownikach FoxESS użyto kondensatorów NIPPON-CHEMI-CON, dzięki temu cechują się one większą żywotnością.

Falowniki FoxESS zostały wykonane z wysokiej jakości komponentów czołowych producentów aparatury fotowoltaicznej. Dzięki temu żywotność inwerterów FoxESS cechuje się wysokim poziomem.

Falowniki FoxESS w ofercie naszej hurtowni

Inwertery FoxESS można podzielić na jednofazowe i 3-fazowe. Pierwsze dedykowane są dla instalacji od 700W do 3kW. Cechują się one kompaktowym wyglądem. Mają niskie napięcie rozruchowe oraz zapewniają możliwie najwyższy uzysk energii z paneli słonecznych. Drugą grupę – falowniki FoxESS 3-fazowe – cechuje wysoka wydajność, wszechstronność wykorzystania oraz możliwość wydłużenia okien generowania energii.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 18 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-10-24
Szybką dostawą. Towar zgodnie z ofertą
2021-04-14
Super
pixel