Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Huawei – falowniki do instalacji PV

( ilość produktów: 3 )

Huawei to jedna z najbardziej znanych, globalnych firm, która działa w zakresie technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Produkty firmy Huawei wykorzystywane są w ponad 170 krajach i regionach. Huawei to chińskie przedsiębiorstwo, które powstało w 1987 roku, a od 2012 roku jest największym na świecie producentem urządzeń telekomunikacyjnych. W jego ofercie można znaleźć także szereg innych produktów – w tym również inwerterów fotowoltaicznych, które mogą być stosowane we wszystkich rodzajach instalacji fotowoltaicznych, a dzięki wysokiemu stopniowi IP – mogą być montowane również na zewnątrz.

Huawei – falowniki do fotowoltaiki o szerokim zastosowaniu

W swojej ofercie Huawei posiada falowniki, które charakteryzują się wysoką niezawodnością i wysoką jakością wykonania z najlepszych komponentów. Inwertery Huawei można stosować zarówno do mikroinstalacji, na przykład na dachach domków jednorodzinnych, jak i w przypadku bardzo dużych instalacji przemysłowych czy farm słonecznych.

Inwertery fotowoltaiczne od Huawei o wysokim poziomie innowacyjności

Mimo, iż falowniki do fotowoltaiki Huawei nie wyglądają może zbyt estetycznie, to cieszą się one bardzo dobrą opinią wśród ich użytkowników. Wyjątkiem od tej reguły są inwertery do fotowoltaiki serii SUN2000 przeznaczona głównie do mikroinstalacji. Mają one estetyczny i nietypowo nieprzemysłowy charakter – jasną pokrywę oraz estetyczny czarno-biały wyświetlacz. Falowniki Huawei serii SUN200 przeznaczone są więc dla osób ceniących sobie walory estetyczne.

Inwertery Huawei mogą pochwalić się również przyjaznym interfejsem w języku polskim. Konfiguracja i zmiana parametrów jest łatwa. Podstawowymi metodami komunikacji są USB oraz RS485. Jeżeli chcemy komunikować się „globalnie”, trzeba dodatkowo dokupić data logger (brak w zestawie). Wszystkie inwertery do fotowoltaiki Huawei posiadają wbudowane ochronniki przepięciowe działające zarówno od strony AC i DC. Falowniki do fotowoltaiki od Huawei cechują się cichą pracą, co również można uznać za zaletę tego urządzenia. Według opinii użytkowników stosunek ceny do jakości jest odpowiedni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Szybką wysyłka, super kontakt telefoniczny. Polecam
2023-01-05
wygodnie można wybrać produkt , płatność błyskawiczna , szybka dostawa ok. doby wszystko ok.
pixel