Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabezpieczenia AC instalacji fotowoltaicznych

( ilość produktów: 31 )

Instalacje fotowoltaiczne od strony AC narażone są na przepięcia. Dzięki zastosowaniu zabezpieczeń AC do fotowoltaiki mamy możliwość uniknięcia uszkodzenia zabezpieczeń, w które wyposażony jest inwerter. Chronimy się w związku z tym przed niepotrzebnym demontażem falownika oraz wymianą zabezpieczeń znajdujących się w środku urządzenia. Taka naprawa może zająć bardzo dużo czasu, podczas którego pozostaniemy bez prądu. Jak widać, prawidłowa ochrona instalacji niesie ze sobą same zalety, wśród których należy wyróżnić potencjalne oszczędności finansowe.

Zabezpieczenia AC do fotowoltaiki w hurtowni fotowoltaicznej PVSTAR.PL z Krakowa

W ofercie hurtowni PVSTAR.PL znajdą Państwo szeroki wybór zabezpieczeń PV AC. Są to wysokiej jakości produkty popularnych w branży marek, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Zabezpieczenia PV AC APAR ELECTRIC to komponenty, które są znane na polskim rynku i cieszą się dobrą opinią wśród instalatorów fotowoltaicznych. Mają one budowę modułową, dzięki czemu nie trzeba rozkręcać całej rozdzielni, wystarczy wyjąć odpowiedni moduł. Ograniczniki przepięć APAR ELECTRIC to zabezpieczenie AC do fotowoltaiki z wymiennymi wkładami, dzięki czemu w przypadku zadziałania wystarczy wymienić sam wkład.

W asortymencie zabezpieczeń PV AC do fotowoltaiki w PVSTAR.PL można wyróżnić ograniczniki przepięć, które stanowią doskonałą ochroną przed przepięciami powstającymi w czasie załączania bądź wyłączenia linii napowietrznej lub w chwili uderzenia pioruna w linię napowietrzną. W tej grupie produktów możemy wyróżnić również wyłączniki nadprądowe, które służą do zabezpieczenia instalacji przed przeciążeniami i zwarciami. Dostępne w naszej ofercie wyłączniki różnicowoprądowe to z kolei zabezpieczenia PV AC, które stanowią skuteczną ochronę przed porażeniem, do którego może dojść w przypadku dotknięcia obudowy narzędzi czy maszyn elektrycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 18 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-07-22
Szybko, sprawnie, profesjonalnie
2021-04-14
Super
pixel