Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rozdzielnice PV AC

( ilość produktów: 10 )

Rozdzielnice do fotowoltaiki można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy rodzaj to rozdzielnice AC PV, które służą do zabezpieczenia strony AC inwertera. Drugi rodzaj rozdzielnicy to rozdzielnica DC do fotowoltaiki, która ma zadanie chronić stronę DC instalacji fotowoltaicznej.

Rozdzielnice AC do fotowoltaiki w ofercie naszej hurtowni

Rozdzielnice AC do fotowoltaiki to rozdzielnie PV z aparaturą modułową zabezpieczającą instalację fotowoltaiczną przed prądami zwrotnymi, które pojawiają się w łańcuchach równoległych. Stanowią też zabezpieczenie przeciwprądowe strony AC oraz chronią instalację przed zwarciami i przepięciami wynikającymi z wyładowań atmosferycznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozdzielnie PV AC tylko renomowanych producentów. Rozdzielnice PV AC dostępne w naszej hurtowni przeznaczone są do montażu natynkowego. Zbudowano je we wnętrzu obudowy ELEKTRO-PLAST. Dzięki wykonaniu ich z wysokiej jakości materiału, cechują się one wysokim stopniem ochrony – IP65 – są odporne na działanie mrozu czy promieniowania słonecznego. Rozdzielnice AC do fotowoltaiki mają budowę modułową, co oznacza, że wystarczy wymontować jeden moduł, który uległ uszkodzeniu w wyniku zadziałania. Nie ma też potrzeby rozkręcania całej rozdzielnicy, dzięki łatwootwieralnej, przezroczystej szybce. Rozdzielnice PV AC mają możliwość plombowania. Posiadają one ściany z łatwowyłamywalnymi otworami pod dławnice kablowe, co znacznie ułatwia i przyspiesza ich montaż.

Wszelkie zabezpieczenia pochodzą od sprawdzonych od lat przez naszą firmę producentów osprzętu elektrycznego takich jak EATON czy APAR. Wszystkie zabezpieczenia od strony AC są dedykowane do instalacji fotowoltaicznych, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości przewodów, rozdzielnia będzie służyć przez długie lata. Jeżeli nie znajdą Państwo w ofercie PVSTAR.PL rozdzielnicy, która spełnia Państwa wymagania, warto się z nami skontaktować w celu wyceny indywidualnego zamówienia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-07
Profesjonalne podejście do klienta, sprzedawca doradził i wszystko działa jak należy
2021-12-15
Dosc szybko wykonane zamowienie
pixel