Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Inwertery fotowoltaiczne od FoxESS

2021-04-11
Inwertery fotowoltaiczne od FoxESS

FoxESS to światowy lider w produkcji falowników i rozwiązań, które mają zastosowanie w produkcji i magazynowaniu energii słonecznej. FoxESS jest częscią większej spółki Tsingshan Group, która jest największym producentem stali nierdzewnej na świecie. Poziomie zatrudnienia  - około 56 000 pracowników i roczny przychód ze sprzedaży w 2019 roku w wysokości 37, 6 mld USD świadczy o wielkości Tsingshan Group, która planuje ciągły rozwój w kierunku fotowoltaiki i magazynowania energii słonecznej.  Produkty FoxESS powstały z myślą o użytkownikach indywidualnych jak i biznesowych. Centrum badawcze FoxESS, które znajduje się w chińskim mieście Wuxi nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami w zakresie fotowoltaiki.

Inwertery od FoxEss


W ofercie FoxESS znajdują się obok ładowarek AC równiez inwertery fotowoltaiczne stosowane zarówno w małych elektrowniach przydomowych jak i w małych, komercyjnych elektrowniach słonecznych. Konstrukcja falowników oparta jest na unikalnym radiatorze. Inwertery FoxESS zostały też wyposażone w specjalne żeberka chłodzące, które zostały zintegrowane z obudową. Cechują się one wysoką zdolnością transferu ciepła nawet o 30 % w porównaniu do inwerterów innych marek. W falownikach FoxESS użyto kondensatorów japońskiego producenta NIPPON-CHEMI-CON, które cieszą się wysoką jakością wykonania i długą żywotnością w porównaniu do kondensatorów innych marek, co przekłada się na dłuższą żywotność inwerterów.

1 - fazowe Inwertery FoxEss

Falowniki FoxESS można podzielić na jednofazowe, które dedykowane są dla instalacji od 700W do 3kW. Cechują się one kompaktowym wyglądem. Mają niskie napięcie rozruchowe oraz gwarantują najwyższy uzysk energii z paneli słonecznych.

3 - fazowe Inwertery FoxEss

Falowniki FoxESS 3-fazowe to druga grupa inwerterów. Cechują się one wydajnością i wszechstronnością wykorzystania oraz możliwością wydłużenia okien generowania energii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą falowników FoxEss

 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 18 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-10-24
Szybką dostawą. Towar zgodnie z ofertą
2022-08-30
Szybka realizacja zamówienia. Zgodnie z opisem, dostawa 3 dni. Dziekuję
pixel